PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 583
oceny
6,0 10 1 37583
5,8 20
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

Film z kategorii

ocenił(a) film na 5

no jeszcze chwilkę, jeszcze 10 minut i się rozkręci, jeszcze ..... o litery końcowe.

ocenił(a) film na 5
dzenero

Lecz się człowieku!

ocenił(a) film na 6
przemofan

Wyraziłem się jasno, bot nie ogarnia? Wypad z tym kontem. Usuń się! Bo już rzygam tymi botami na filmwebie.
Nikt nie chce tutaj czytać botów, boty to śmieci tego portalu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
dzenero

Ciebie też nikt nie chce tu czytać

ocenił(a) film na 6
frotka_w_ultraviolecie

Sekcja komentarzy jest stworzona po to by ludzie w niej pisali, a nie jakieś puste boty.
Ja tylko nagłaśniam problem. ^^

ocenił(a) film na 8
dzenero

ale nikt Cię o to nie prosi, nikomu to nie przeszkadza, że MOŻE piszą boty, a z tego, co widzę przeglądając inne wątki, to najbardziej drażnią innych Twoje wypowiedzi, bo to jest dopiero spam!

ocenił(a) film na 6
frotka_w_ultraviolecie

A pytałaś wszystkich, że wiesz? Wypowiadaj się TYLKO za siebie.
Mnie przeszkadza, bo zaglądam tu cały czas, a Ty jesteś jakaś niedzielna kinomanka.
Nagłaśnianie problemu to nie spam i weź nie używaj w stosunku do mnie głupiego internetowego slangu, bo ja nie jestem z pokoleń gimbazy i gimbusami gardzę.
Takie boty niszczą ten portal i trzeba tu z nimi zrobić porządek. Ci "Inni" o których mówisz to BOTY i tylko z nimi tutaj toczę walkę.
Proste.

ocenił(a) film na 8
dzenero

stara zasada internetowa: nie dokarmiaj trola
więc w jej myśl, to jest mój ostatni wpis do Ciebie
baw sie dalej w czyściciela internetu

ocenił(a) film na 6
frotka_w_ultraviolecie

Piszesz jak bot, błędnie i maszynowo. Zejdź mi z oczu, bo wolę toczyć walkę z lepszymi przeciwnikami. ;-D
P.S. Nie zawyżaj ocen, bo ten film NA PEWNO nie zasługuje na 8.

ocenił(a) film na 5
dzenero

idz sie udaj na jakies leczenie, bo masz jakies zwidy i zaburzenia typie :)

ocenił(a) film na 6
calvii21

No nie wiem kto tu ma coś z głową, bo piszesz do bota i oczekujesz odpowiedzi. Mało inteligentne zachowanie typie. ;-D
P.S. pisanie o chorobach i leczeniu na internecie już dawno przestało być modne gimbusie.
Dorośnij.

ocenił(a) film na 5
dzenero

moglbys w koncu dostac bana, zamknela by sie Ci japa

ocenił(a) film na 6
calvii21

Ja tu jestem po to by robić z botami i gimbusami porządek. Internet to nie jest narzędzie dla pospólstwa. I naucz się poprawnie pisać, bo oczy krwawią Ty półprodukcie za dychę.

ocenił(a) film na 5
dzenero

Nauczyć cię interpunkcji, bocie?

ocenił(a) film na 6
Bendarczyk

Boty nie potrafią zbijać obiekcji.
Ministrant zakładał te Wasze konta.
Jak można mieć imię i nazwisko w koncie?
Do tego konto założone w 2014, a ocen 181.
Żenua.
Schowajcie się z tymi fałszywymi kontami.

ocenił(a) film na 5
dzenero

Pewnie dlatego, że konto jest założone poprzez zalogowanie ze społecznościówek. Nic dziwnego, że tego nie rozumiesz, boty mają ograniczoną wiedzę, ale jak widać mają mnóstwo czasu na pisanie pod wszystkimi wątkami

ocenił(a) film na 6
Bendarczyk

Tylko ktoś małorozgarnięty zakłada konto korzystając ze społecznościówek.
Kto powiedział, że tego nie rozumiem?
Ja gardzę takimi ludźmi.
Gimbusiarsko narcystyczne zachowanie.
Co chcecie się pochwalić Waszymi słabymi imionami i nazwiskami?
Żaden powód do dumy.

Bocie zapomniałeś postawić kropkę na końcu zdania. ;-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

Kolego, bardzo dzielnie i wnikliwie tropisz boty na tym portalu, chciałbym też się tego nauczyć. Widzę, że każdy, komu nie przypadł do gustu film "Zostaw świat za sobą" został zidentyfikowany jako bot. Czy używasz jeszcze jakiejś metodologii czy to jedyne kryterium?

ocenił(a) film na 6
Miku

Nie jestem Twoim kolegą bocie ani kolegą ministranta, który tworzy takie debilne gimbusiarskie boty z tekstami, które już dawno przeszły do lamusa.
Nic nie tropię, bo nawet nie trzeba tutaj się doszukiwać takich marnych praktyk.
Na każdym filmie pierwsze posty są od botów. Napisane, by cmentarniacy się niepotrzebnie emocjonowali.
Mam nadzieję, że więcej ludzi się wkurzy na tym portalu na te durne praktyki, bo boty zaśmiecają filmweba i będę to skutecznie nagłaśniał.
Nie wszyscy są tutaj idiotami i gimbusami.
Dla gimbusów to jest TIK TOK i darmozjady nacryzi na Youtube i tam niech się takowe elementy udadzą!

P.S. Jak można mieć konto od 2005 i mieć obejrzane 270 produkcji?
Od razu widać, że jesteś fałszywy jak 150.
hehehe

Idź bocie po kolegów, bo Ci co tutaj są to nie dadzą rady.

Co za leszcze ;-D

dzenero

Bardzo irytujący jesteś.

ocenił(a) film na 6
Ekranizacja

Ważne, że taktyka "uderz w stół, a nożyce się odezwą" działa. Też należysz do ludzi co chcą rozmawiać na internecie z botami? o.O

dzenero

Łojezu... Widzę, że jest ponad kilkadziesiąt komentarzy w wątku i myślę "o, pewnie wywiązała się ciekawa dyskusja" , a tu głównie bezsensowne wypowiedzi dzenero.

Bocie, niech jakiś profesjonalista popracuje nad Twoim kodem, bo poprzednik ewidentnie odwalił fuszerkę. Robisz botom bardzo zły PR.
:(

ocenił(a) film na 6
arcia_filmaniak

ODEJDŹ BOCIE xD

dzenero

Stwórca nie wyposażył mnie w umiejętność rozpoznawania tak leniwych komend.

ocenił(a) film na 6
arcia_filmaniak

Bo stwórca to warszawski gimbus z małym IQ. ^^

dzenero

Oj, marnujesz się. Z takimi umiejętnościami profilowania to bym na Twoim miejscu szukała pracy co najmniej w FBI.

ocenił(a) film na 6
arcia_filmaniak

Jakie "szukała"? Bot jest BEZOSOBOWY.
Bot przecinki zjada, stwórca powinien to poprawić. To wstyd, żeby boty nie były tak dopracowane!
Swoją drogą każda robota lepsza niż tworzenie durnych botów. Widać, że gimbus tworzył tego bota, bo się podnieca chameryką, stąd wzmianka o FBI. Ale żenua. hehehe

dzenero

Wycofuję słowa o FBI. Myślę, że masz większe predyspozycje do FSB, stąd fiksacja na punkcie botów i dziwaczne kojarzenie wzmianki o FBI z uwielbieniem do Stanów. Pozostaje tylko ustalenie, dlaczego lejtmotywem tej wymiany zdań jest gimbus. Po słowie "żenua" podejrzewam, że to element projekcji; na szczęście możesz to przepracować na terapii.
Czy gimbusy są teraz z nami w pomieszczeniu?...

ocenił(a) film na 6
arcia_filmaniak

Żadne dziwaczne kojarzenie tylko przedstawia typowe zachowania pokolenia gimbazy.
Oni są typowymi produktami systemu, stąd zachwycają się chameryką.

A te gadki o leczeniu, to już są niemodne. Za moich czasów tak przekomarzały się dzieci w przedszkolu, a tu widzę historia się powtarza w zacofanych realiach gimbazy. Niestety mimo rozwoju śmiesznej technologii z pokolenia na pokolenie widać coraz większe uwstecznienie umysłowe.

"Żenua" to pojęcie gimbazy, stąd je zastosowałem.
By bot mógł bardziej zrozumieć przystępny mu język hehe
Gdybym użył innego słowa, to bot niestety by się do niego nie odniósł.
Bo niestety bot ma problem ze zbijaniem obiekcji. Tego warszawskich gimbusów nie uczą, nie ma kursów NLP przewidzianych dla szeregowego pospólstwa hehehehe

Gimbus nie jest motywem przewodnim.
Bot źle interpretuje moje komentarze.
Gimbus to zakłada boty.
Motywem przewodnim jest syf na filmwebie przez falę botów i nikt się tym nie zajmuje.
Stąd ten portal stracił na wartości w porównaniu do IMDb i to jest bardzo przykre.

Ważniejsi od botów są ludzie, którzy dają przyzwolenie na takie marne zagrania i jeśli ludzie będą dawać przyzwolenie to problem się nasili.
Komentarze ludzi pod komentarzem bota i 218 lajków świadczy o skali problemu, czyli statystycznie wychodzi, że na 2 rozmówców przypada 218 idiotów ( no chyba, że ta poirytowana Ekranizacja też polajkowała bota, to 1 na 218 ). "Miku" nie biorę pod uwagę, bo to też jakiś bot śmieszny stosujący stare metody, które dla mnie są trywialne.

Ja te komentarze nie kieruję do Ciebie bocie, Ty jesteś tylko żałosnym narzędziem. Ani tego komentarza nie kieruję do gimbusa co tworzy boty, bo ktoś kto robi takie rzeczy, to jest nie do odratowania. To debil klasyczny z przegranego pokolenia.
Moje komentarze są skierowane dla tych zdrowo myślących, którzy też mają długo konta na tym portalu i rzygają już tymi botami i pustymi ludźmi.

Podsumowując.
Dzięki Wam nagłaśniam problem i na Waszym przykładzie wyjaśniam jak to wygląda. ;-D


ocenił(a) film na 6
dzenero

Ach, dziękuję, że podzieliłeś się tajemnicą ze swojego warsztatu detektywa. Czyli identyfikacji bota dokonujesz również poprzez porównanie daty założenia konta z ilością ocenionych filmów? To niezwykła metoda, innowacyjna ale jakże skuteczna, patrząc na twoje wyniki. Zawstydzasz profesjonalne biura śledcze, a przecież oni mają nowoczesny sprzęt i armię ludzi a ty jesteś uzbrojony jedynie w klawiaturę i swój piekielny intelekt.
Jestem jedynie botem ale mimo to odczuwam podziw, to zawsze przyjemność obserwować fachowca podczas pracy.
Ale co ty jeszcze piszesz, czy twoje śledztwo doprowadziło dodatkowo do wykrycia spisku ministrantów, cmentarniaków, gimbusów i darmozjadów-narcyzów? Tu, na filmweb? Jestem pewien, że poradzisz sobie z tą nikczemną szajką.

ocenił(a) film na 6
Miku

Jest cienka granica między botem, a idiotą swoją drogą hehehe
Przecież boty są pisane na przykładzie idiotów, czaisz bazunię gimbusie?

Zresztą zdanie nowicjusza się nie liczy tutaj na portalu. Nowicjusz odpisuje botowi, emocjonuje się w komentarzach i po co to?
Z BOTAMI SYNKU NIE POROZMAWIASZ.
To tak jakbyś chciał porozmawiać z telewizorem, lubisz tak?
Chyba lepiej porozmawiać z realnym człowiekiem niż sztuczną NIEinteligencją. ;-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

To niesamowite, że jesteś w stanie stosować jednocześnie tak wiele zróżnicowanych metod łowienia botów. Nieobce ci są nawet techniki rozpraszania rozmówcy i zastawianie na niego pułapek pozornie bezsensownymi wywodami.
Umieram z ciekawości, czy twoje absolutnie brawurowe śledztwo w sprawie szajki gimbuso-ministranto-cmentarniaków na filmwebie posunęło się do przodu? Wiem, że miałeś mało czasu, jednak biorąc pod uwagę twoje umiejętności i skuteczność, jestem pewien, że znajdujesz się u progu rozbicia tego mrocznego sojuszu.

ocenił(a) film na 6
Miku

Nie wydurniaj się bocie! ;-D
Proponuję skasować konto, bo to marnowanie cennego czasu. Mając 270 ocen od 2005 roku.
Ani z Ciebie porządny "użytkownik" ani porządny bot.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Cóż, przez niemal dwie dekady pozostawałem bezkarny na tym portalu, ty zaś w ułamku sekundy mnie rozpracowałeś. Pozostaje pogodzić się z faktem, że moja misja tutaj dobiegła końca.

ocenił(a) film na 6
Miku

Tak jak pisałem wyżej, z botem się nie porozmawia. Bot może jedynie prowadzić monolog i syf tylko zostawia, nic więcej.

ocenił(a) film na 8
dzenero

Ty się podpinasz nawet pod normalnych użytkowników. Błagam, przestań już trollować każdego, kto się nawinie.

ocenił(a) film na 6
GrandFan

Ja się nie "podpinam". Ludzie, którzy odpisują i lajkują boty, powodują, że jeszcze większy się tutaj robi burdel. Ktoś Wam musi to uświadomić ten problem.

dzenero

Dobra bocie, przestań już spamować. Uwaga! Dzenero jest botem nie odpisywać mu już więcej.

ocenił(a) film na 6
urbix

WYPAD BOTY, BO SYF ROBICIE!

dzenero

Współczuje problemów z głowa, weź leki albo odwiedź specjalistę bo to są objawy prawdziwych zaburzeń urojeniowych. Zdajesz sobie sprawę ze prawdopodobnie żadne z tych kont nie zostało założone przez żadne boty? Już przy pierwszej wzmiance o „teoriach spiskowych” zapaliła mi się lampka, pozwól ze wytłumaczę. Teorie spiskowe nazywają się teoriami spiskowymi bo to stek bzdur dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji i wybujałym ego. Ja za to wiem jak rozpoznać szura, zdjęcie profilowe z Jokerem, pieprzenie bzdur o teoriach spiskowych i zespół urojeń. Nazwij mnie jeszcze baranem niedobudzonym i zapytaj sie czy sie szczepilem a rozwiejesz wszystkie moje wątpliwości co do tego z kim rozmawiam :)

ocenił(a) film na 6
wriki1234

WYPAD BOTY, BO SYF ROBICIE!

dzenero

Boże święty zamknij japę, wszedłem dowiedzieć się czegoś o tym filmie, a co drugi komentarz jest jakiegoś nawiedzonego typa, który wszędzie widzi boty! Jesliś został kiedyś zgwałcony przez robota i masz traumę, to idź do lekarza, zamiast truć forumowiczom tyłki.

ocenił(a) film na 6
Prynt

WYPAD BOTY, BO SYF ROBICIE!

dzenero

Zmień płytę indolencie umysłowy.

ocenił(a) film na 6
Prynt

Gimus Cię stworzył, wynocha!

dzenero

Proszę o definicje słowa gimus. Analfabeto wtórny.

ocenił(a) film na 6
Prynt

Nie wchodzę tutaj pisać z botami wymyślonymi przez warszawskie gimbusy, to jest żenujące.
Wasze zagrywki są już nudne. Wynocha z botami z filmwebu. Nikt Was już tu nie chce, bo zrobiliście burdel z tego portalu.

dzenero

Lecz się paranoiku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones