PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 138
ocen
6,0 10 1 37138
5,8 19
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

Film z kategorii

ocenił(a) film na 5

no jeszcze chwilkę, jeszcze 10 minut i się rozkręci, jeszcze ..... o litery końcowe.

ocenił(a) film na 5
Mahina

Niestety, ale też nie wiem dokąd zmierzał ten film.

ocenił(a) film na 6
per333

Dlaczego podbijasz komentarz bota?

dzenero

Miałam dokładnie takie same odczucia, więc jeśli to bot pisał ten komentarz to napisał wyjątkowo trafnie i widocznie wiele osób się z nim utożsamia. Ja też zastanawiałam się kiedy ten film się rozkręci, ale na szczęście w pewnym momencie dałam sobie z nim spokój, a nie było nawet połowy filmu.

ocenił(a) film na 6
wombat_girl

Zawsze pierwsze posty na każdym filmie są założone przez boty. Ja mam już tego dosyć i będę ich dyskredytować i uświadamiać o problemie tych co jeszcze nie wiedzą o o chodzi.

ocenił(a) film na 8
dzenero

wszyscy!! wiedzą o co chodzi
ale najbardziej wkurza to Twoje spamowanie pod każdym wątkiem
kto nie bedzie chciał, nie będzie reagował
weź już sobie odpuść z tą misją, bo tylko śmiecisz

ocenił(a) film na 6
frotka_w_ultraviolecie

Cicho bocie, nie rządź się! Popraw pisownię, bo mnie razi. ;-D

ocenił(a) film na 1
dzenero

Jak nie pasuje do Twojej narracji to bot...Film jest tragicznym nieporozumieniem, z marnym scenariuszem, fatalną grą aktorską, nieudolną reżyserią. Pomyłka!!!!

ocenił(a) film na 6
wkrol_filmweb

Z BOTAMI NIE DA SIĘ POROZMAWIAĆ!

ocenił(a) film na 1
dzenero

Z CapsLk również nie, ten film to gniot, nie wart uwagi, nie rozumiem poziomu indolencji wielbicieli takiego pseudo kina...

ocenił(a) film na 6
wkrol_filmweb

Bot się zaciął, bo nawet nie potrafi poprawnie tego napisać hehe
Ja nie komentuję tego filmu tylko Wasze śmiecenie na filmwebie.

ocenił(a) film na 1
dzenero

Jesteś przypadkiem beznadziejnym, wszędzie widzisz spiski i boty, a może sam nim jesteś? tylko jeszcze sobie sprawy z tego nie zdajesz,ale nadejdzie dzień, gdy sam siebie skasujesz, wielu na tym forum tylko czeka na ten moment.Psychozy się leczy ale nie w tym durnym kraju...

ocenił(a) film na 6
wkrol_filmweb

To już jest nudne, że boty od paru lat piszą to samo. To już nie działa.
Robicie syf tymi botami, zaprzestańcie tych żałosnych "emocjonalnych" praktyk.
Będę cały czas Was demaskował i gnojki od botów stracą robotę.
Ostrzegłem Was, więc teraz WYNOCHA robić syf na jakiś politycznych kanałach. Zostawcie filmweba dla filmów!

dzenero

Przecież to nie jest bot, co Ty wkręcasz xD take it easyy

ocenił(a) film na 4
per333

Kompletnie do nikąd. Zlepek teorii spiskowych połączony tak chaotycznie że wyszedł totalny gniot

ocenił(a) film na 6
mblaszczyk

WYPAD Z BOTAMI!

ocenił(a) film na 10
per333

Bo nie potrafisz czytać znaków jakie są pokazywane w każdym praktycznie filmie SF czy też horrorach :)

ocenił(a) film na 6
Mahina

Kiedy koniec?

ocenił(a) film na 6
hakerix

Dlaczego podbijasz komentarz bota?

ocenił(a) film na 8
dzenero

ja na przykład podbijam dlatego, że lubię
i nic ci do tego

ocenił(a) film na 6
frotka_w_ultraviolecie

Ty to jesteś bot, więc nie masz tu nic do gadania. ^^

ocenił(a) film na 6
dzenero

Teoria spiskowa- to ty jesteś botem.

ocenił(a) film na 6
Migotka

Boty się nie przyznają do tematu botów, więc nie mogę być botem.
Gdzie Twoja logika kobieto? o.O

ocenił(a) film na 6
dzenero

No właśnie- nie przyznajesz się i wszystkich oskarżasz, żeby odciągnąć uwagę od siebie.

ocenił(a) film na 6
Migotka

Po 1 to ja nie oskarżam, a po 2 nie wszystkich. Ja demaskuję boty. Mając długo konto powinnaś rozróżniać takie rzeczy, no chyba, że jesteś po złej stronie barykady. Jeśli tak, to marnujesz swój czas. To tak w skrócie.
Jeśli ktoś tu uważa, że mnie zdyskredytuje, to się grubo myli. Większość forumowiczów i Ci co zakładają boty pochodzą z pokoleń gimbazy, a niestety te pokolenia mądrością nie grzeszą i nigdy nie będą orłami intelektu. Nawet dobrze obiekcji nie potrafią zbijać. Do tego trzeba mieć doświadczenie i przede wszystkim wiedzę.
Co najwyżej mogą być narcyzami o rozdmuchanym ego w podobie do idiotów z TIK TOKA czu Youtuba.
Płycizna intelektualna, która stawia na powłokę.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Tylko to twoje cietzrewienie się jest po prostu nudne, nikogo to nie obchodzi. Atakujesz ludzi, którzy wyrażają swoją opinię pod postem, nie widziałam ani jednego komentarza od Ciebie na temat samego filmu. Podobał ci się? Nie podobał? Jak oceniasz aktorstwo?
Myślisz, że jesteś taki intelektualny i ze masz jakąkolwiek wiedzę? Niestety tego nie widać i paradoksalnie Twoje posty wyglądają właśnie jak pizane przez gimbazę, której tak niby nie lubisz. Płycizna intelektualna bije od twoich identycznych postów typu kopiuj/sklej. Może pyknuj nam tu jakąś głębszą analizę akcji albo coś, zamiast tropić 'boty'.

ocenił(a) film na 6
Migotka

Nie wiem co to znaczy "pyknuj". Nie posługuję się slangiem gimbazy i botów. ;-D
Skoro nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę i nie potrafisz się do tego ze zrozumieniem odnieść, no to ja nie nauczę Cię zbijać poprawnie obiekcji.
Te mechaniki, które stosujecie są "płytkie".
Nie zabieraj mi czasu, bo nie jesteś dla mnie cennym przeciwnikiem. Powtarzasz się jak boty, a to jest FE!

ocenił(a) film na 1
dzenero

Masz obsesję, lecz się

ocenił(a) film na 6
wkrol_filmweb

Nowy dzień, nowy bot! WYNOCHA DURNE BOTY, bo zrobiliście syf na tym portalu!

ocenił(a) film na 5
Mahina

caly czas sie zastanawialem o co chodzi z jeleniami i po obejrzeniu dalej nie wiem :D

ocenił(a) film na 8
calvii21

Zdeziorentowane lekko, a dlaczego to mówili w radiu, kiedy Clay się wałęsał w drodze do cywilizacji. Jak ty to oglądałeś? Z zamkniętymi oczami?

ocenił(a) film na 8
GrandFan

*zdezorientowane

ocenił(a) film na 6
GrandFan

Dlaczego podbijasz komentarz bota?

ocenił(a) film na 8
dzenero

Założył konto w 2011 roku i ma sporo ocen. Skąd ten wniosek, że piszę z botem? No chyba, że chodzi ci o autora tematu. Zresztą nie można być totalnie niedzielnym widzem i oglądać bardzo mało? Za dużo teorii spiskowych, kolego.

ocenił(a) film na 6
GrandFan

Źle mi się wkleiło, mahina to bot. Leciałem maszynowo.
A tak przy okazji, "teoria spiskowa" to hasło propagandowe i jest błędne.
A dlaczego? Bo spisek, żeby zaistniał nie może pozostawać tylko w sferze teorii, więc musi być praktyczny.
Nie używaj haseł propagandowych systemu, bo to źle świadczy o inteligencji. ;-D
Mam tu na tyle długo konto, że wiem kto jest realny, a kto jest botem "kolego".

ocenił(a) film na 5
GrandFan

troche przysypialem, nie zaprzecze :D

ocenił(a) film na 6
calvii21

Idź się skasuj bocie, bo przez boty się syf robi na filmwebie.

ocenił(a) film na 4
GrandFan

Rozumiem że jak w radio powiedzą że meduzy wyszły i zajęły NY a w TV to pokażą to to ma sens ;). Lol

ocenił(a) film na 6
mblaszczyk

Wypad bocie!

ocenił(a) film na 6
calvii21

Też kompletnie nie wiem o co chodziło, dlaczego cyberatak spowodował, że jelenie zgromadziły się w ogromne stado i patrzyły z bliska na ludzi, help ktoś wie o co chodzi?

ocenił(a) film na 8
Miku

Masz to DOSŁOWNIE wyjaśnione w filmie! Cytuję: "otrzymujemy doniesienia, że skutki trwającego cyberataku wywołały katastrofę środowiskową na południu kraju, wpływając na szlaki migracyjne zwierząt…"

ocenił(a) film na 6
GrandFan

To nie jest żadne wyjaśnienie tej sceny, ten wątek był bezsensowny.

ocenił(a) film na 5
GrandFan

Po pierwsze nie wiedziałem, że Jelenie migrują. Po drugie, gromadzenie się w jednym miejscu to nie objaw dezorientacji, tylko jakiejś grupowej świadomości/koordynacji.

ocenił(a) film na 6
Tomek59_fw

WYPAD Z BOTAMI!

ocenił(a) film na 4
Miku

Może chciały się zemścić na hakerach. za to że trwa uschnięta a woda śmierdzi mydlem

ocenił(a) film na 6
mblaszczyk

WYPAD Z BOTAMI!

ocenił(a) film na 3
calvii21

Ten film jest dla jeleni

ocenił(a) film na 5
Mahina

Tak jest. Miałem podobnie. Czekałem kiedy zaczną się konkrety, sprawdzałem ile zostało do końca i gdy już wydawało się, że przejdą do rzeczy, do konkretów to film się skończył

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
dzenero

Dobrze się czujesz?

ocenił(a) film na 6
przemofan

WYPAD BOCIE! Porządek ma być na filmwebie. Robicie syf na tym portalu.
Jak gimbus nie potrafi stworzyć wiarygodnego bota, to niech zmieni robotę, proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones