PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793767}

Miasto na wzgórzu

City on a Hill
7,2 1 938
ocen
7,2 10 1 1938
Miasto na wzgórzu
powrót do forum serialu Miasto na wzgórzu

Jeśli ktoś się waha to sugeruję by dać mu szansę i obejrzeć przynajmniej pierwszy odcinek.

zarek

troche nie zgodze sie ponieważ po 2 odcinkach emocje sa takie jak w teatrze..dziwny serial troche przynudza

ocenił(a) serial na 8
zarek

Bardzo dobry serial.Lubie takie klimaty i nieśpieszny sposób prowadzenia narracji.Aktorzy mają okazję się wykazać i jest okazja docenić postaci przez nich odgrywane.Czekam na drugi sezon bo bardzo mnie ciekawi jak to wszystko się skończy.Dawno nie oglądałem Kevina.Latka lecą niestety.PS: A właśnie wyguglałem.Będzie drugi sezon.

zarek

Pierwszy odcinek świetny, później zaczyna się kiszka, trochę jak Yellowstone. Wymiękłem w połowie. Szkoda bo potencjał był. Ile już było takich seriali - pilot dobry a potem kupa.

ocenił(a) serial na 7
Yodzinsky

No siadło to wszystko niestety. Mam nadzieję, że nie skasują i drugi sezon napisze lepsza ekipa.

ocenił(a) serial na 4
zarek

Pierwszy sezon w miarę dobry, ale drugi to porażka, strasznie nudny.

zarek

Wystawiłeś serialowi ocenę 7, ogólna średnia ocen wynosi 7.1. Skoro nawet ty oceniłeś na 7 to dlaczego serial miały mieć lepszą ocenę?

ocenił(a) serial na 7
Felo74

Hmmm. Pisałem to 2 lata temu. Nie pomyślałeś, że mógł mieć wtedy inną ocenę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones