Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

widać na pierwszy rzut oka że NIE jest przystojny, jest w nim coś co mnie totalnie odrzuca. wiem, że nie które dziewczyny za nim szaleją i coś w nim widzą, ale ja na pewno się do nich nie zaliczam. Gościu jest okropny z wyglądu bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. nie mówię tu o jego aktorstwie, bo jakieś zdolności to on ma, gra nawet nieźle. ale reszta - szkoda gadać. ble

Constance_2

"wiem, że nie które dziewczyny za nim szaleją i coś w nim widzą"

no właśnie..on ma w sobie ''to coś''......:))

i to mi sie podoba..mojej mamie też.. ;P...

co do jego ''jakiś'' zdolności aktorskich, to uważam ze ma OGROMNE...facet jest niesamowity w każdej roli (!!!)

pozdrowienia dla fanów..

Constance_2

tak a ile ty masz lat dziewczynko ze tak mowisz... jak ktos czepia sie wygladu tzn. ze jest mlody dziecinny i lubi ladnych chlopcow z boysbandow ewentulanie zeby choc mial ladna buzie a reszta co tam... a ty jestes dziecinna i niedojrzala albo masz12 lat i myslisz ze pozjadalas wszystkie rozumy...

użytkownik usunięty
parker

Eeee...Wiesz co.. Zanim zaczniesz oceniać innych nawet ich nie znając to radzę ci wziąść lustro i lepiej się przyjrzeć samej sobie....i tyle
Ech..Po prostu bez komentarza...
TEMAT (BEZNADZIEJNY) ZAKOŃCZONY!

"Gościu jest okropny z wyglądu bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" - w takim razie pokaż nam zdjęcie swojego tatusia ;)

Constance_2

ludzie kwestia gustu i tyle, i nie ma sensu dyskutować

Constance_2

Na szczęście jego żona tak nie uważa ;P od lat są razem

capri

No właśnie! Ważne, że jego żona uważa go za przystojnego.
A po za tym - do założycielki - ten temat jest śmieszny i nie potrzebny. Czasem warto się zastanowić co się pisze a nie pisać pod wpływem emocji lub patrząc na zdjęcie.
Kogo to obchodzi czy on Ci się podoba czy nie? Nikogo!
Pozdrawiam!

Constance_2

Dla mnie to on jest bardzo przystojny :)

Memorial_address

też uważam że jest przystojny ale ma w swoim spojrzeniu jakby coś wulgarnego, ordynarnego i to się może nie podobać...

Eveline15

...albo podobać :)
To samo na twarzy ma James McAvoy i szaleję za obydwoma

Constance_2

ha ha tylko zauważ że miał a właściwie ma tylko jedną żonę i to od 1988r a ti coś znaczy, popatrz na większość gwiazd - 2 związki to norma... Więc chyba facet jest ok, no chyba że sama wolałabyś jakiegoś pięknego chłopaczka co puszczałby cię kantem jak się da...

Constance_2

Kevin Becon do superprzystojnych nie należy ale brzydki też nie jest. Za to ma w sobie "to coś" jak wspomniał już ktoś wyżej. Od pierwszego filmu, w jakim go zaobaczyłam od razu go polubiłam jako aktora. Gra dobrze i to się liczy.

Nastic

Jest okej , Ja tam go lubię chociaż może i do Pitta mu brakuję to właśnie na jego mordę i aktorstwo wolę popatrzeć, a nie na piękne ryje po operacjach aktorów którzy nie mają zielonego pojęcia o aktorstwie.
Kevin Bacon to spoko koleś, pełno jest ludzi którzy nawet tak nie wyglądają. Poza tym ja uważam że jestem bardzo podobny do niego xD z czego jestem zadowolony... ale tylko na niektórych zdjęciach :(

Constance_2

Bacon jest cholernie seksowny i już ;] Każdy ma swój typ ale oceniać aktora po wyglądzie to przesada.

użytkownik usunięty
Constance_2

"..nie mówię tu o jego aktorstwie, bo jakieś zdolności to on ma..."

I o to w tym zawodzie chodzi - o zdolności.
One powinny przede wszystkim być brane pod uwagę, a nie wygląd, jakikowlwiek on by nie był.

użytkownik usunięty

Uważam, że akurat ten aktor ma ponadprzeciętne zdolności, co zresztą udowodnił niejednokrotnie - grając różne role w bardzo wszechstonnym repertuarze.
Oczywiście znalazłoby się kilku innych, do których mu jeszcze trochę brakuje, ale i tak uważam, że należy go zaliczyć do ścisłej elity.
A poza tym sam wygląd i to nawet charakterystyczny, jest akurat zaletą w tym zawodzie. Mógłbym tu sypnąć przynajmiej kilka nazwisk ludzi, którzy jak to mówią "urodą nie grzeszą", a mają oni za sobą wspaniałą karierę aktorską. I za to ich cenię, bo tak naprawdę sukces w tym zawodzie to połącznie ciężkiej pracy, no i nie ukrywajmy - połaczony z domieszką talentu wrodzonego.
Skoro na tym forum znalazły się wasze komentarze, to na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę, że w Holywood jest na pęczki na prawdę pieknych i pełnych wdzięku aktorek i aktorów, którym tych dwóch cech, o których wyżej wspomniałem, niestety brakuje i którzy nigdy poza pewien pozim nie wyskoczą, a o "półce" chociażby Kevina Bacona pozostaje im jedynie pomarzyć.
Aby jeszcze bardziej dobitnie wyartykuować, o co mi chodzi, sugeruję czasem sobie zerknąć na mierne seriale, emitowane w ogromnej ilości w naszej "kochanej" TV publicznej. Pełno w nich ogłupiającej fabuły i notabene niezwykel urodziwych kobiet (chociażby w tych latynoskich) i przystojnych facetów. Ale tylko nie licznym udało się "wyrwać" z pozimu telenoweli i niejako awansować do pierwszej ligi.
Zatem pozdrawiam wszystkich i proszę o wyważone komentarze, by pozim niniejszego forum nie przypominał jakiegoś gimnazjalnego bełkotu.

Constance_2

A może mi powiedzieć, jakie znaczenie dla kogokolwiek tutaj ma mieć twoja opinia nt. jego wyglądu? Ty masz taką, ja mam przeciwną - i zupełnie nikogo tutaj to nie interesuje. Tu powinno się rozmawiać o grze aktorskiej, o filmach, a nie o tym, kto się komu i w jaki sposób podoba.

Constance_2

"tak a ile ty masz lat dziewczynko ze tak mowisz... jak ktos czepia sie wygladu tzn. ze jest mlody dziecinny i lubi ladnych chlopcow z boysbandow ewentulanie zeby choc mial ladna buzie a reszta co tam... a ty jestes dziecinna i niedojrzala albo masz12 lat i myslisz ze pozjadalas wszystkie rozumy..."

Ludzie, wuluzujcie. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii,a Ty od razu z takim tekstem. Myslcie zanim sie wypowiadacie

""Gościu jest okropny z wyglądu bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" - w takim razie pokaż nam zdjęcie swojego tatusia ;) "

to mialo byc smieszne? Bylo chamskie :/ komus sie podoba, komus nie. Kazdy ma inny gust i uwazajcie na to co mowicie :/

bella91

Uwielbiam go !

Jego twarz jest dośc.. dyskusyjna więc każdy ma prawo odbierać go inaczej. Jednak uważam że ci co od razu z miejsca stwierdają że wygląda jak frankeishtein sa .. powierzchowni dość. A powierzchownośść nie ma nic wspólnego z filmem. Won z FIlmweb !

xD

Constance_2

Pokaż swoje zdjęcie to się pośmiejemy. Kevin Bacon to zajebisty aktor.

Constance_2

kolejne nieporozumienie wśród użytkowników forum, Kevin oceniony na 1 bo "jest obleśny.. ble.."

."ale gra całkiem nieźle"...

haha

Constance_2

też przez długi czas byłam podobnego zdania co ty. zwłaszcza po "Uśpionych", gdzie Kevin zagrał rzeczywiście obleśnego pedofila, wraz z koleżankami uznałyśmy go jednogłośnie za najbrzydszego aktora ever;) ale jak obejrzałam np. "Linię życia", to zdanie trochę zmieniłam, i teraz uważam, że koleś jest po prostu normalny. No i jest dobrym aktorem.

Nutshell88

jeśli chodzi o urodę, mnie się on bardzo podobał w Footloose. Niestety dziesięć lat później w Dzikiej Rzece już mnie trochę odrzucał. A w Kocha, Lubi, Szanuje to to już dziadek. :)

Constance_2

Dla mnie on jest bardzo przystojny. Oglądałam wczoraj z nim "Linię życia", wyglądał słodko, nie mogłam się na niego napatrzeć.

wrzos09

A jakie modele broni dał Djimonowi Hounsou'owi do zabicia handlarzy żywym towarem w filmie "Biały słoń"? Czekam na odpowiedź!

zdzichu35

Nie widzę odpowiedzi! Użytkownicy Filmwebu, zgłoście się!

zdzichu35

a w google próbowałeś? chyba,że gryzie....

Constance_2

jesteś powalona.

Sol1987

...

Constance_2

On jest niesamowity,boski,nieziemsko przystojny...no już brak mi słow :D ! Jest po prostu cudowny ! Dałabym wszystko żeby znalezc się w jego ramionach..ochh ! Kocham go !

Mayte

Chyba zdzichu35 coś napisał w wypowiedziach tego aktora, sprawdźcie to!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones