Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

albo dręczycieli, czarne chraktery itp? ale najbardziej przeraża mnie ta pedofilia - "woodsman", "sleepers", "mystic river"... jak sam nie gra zwyrodnialców, to się z nimi zadaje... Ciężkie role bierze. Ale go bardzo lubię:)

lady_akira

Bo jest najlepszy w rolach czarnych charakterów.. Nie sądzisz? Taki mroczny.. Hehe.. Też go lubię:)

lady_akira

Ja oglądałam tylko "uśpionych". film zrobił na mnie wrażenie.
I zgadzam sie, że Kevin dobrze sobie radzi z 'czarnymi' rolami :)

użytkownik usunięty
lady_akira

Jest poprostu wszechstronnym aktorem, potrafi się wcielić w różne role. Gra świetnie, natomiast jakoś nie darzę go sympatią. Co oczywiście nie zmienia tego, że to fenomenalny aktor.

lady_akira

sama sie nad tym zastanawialam, ze tylko takie role wybiera. Ale moze dlatego jestem jego fanka od dawna...pozdro dla fanow

Linka

Mnie bardzo podobał się w Ludziach Honoru,sama rola zresztą była świetna.Kevin grał tam pozytywnego bohatera,to była jego pierwsza pozytywna rola,którą widziałam,poradził sobie bardzo dobrze.

Jane_Doe

w Footloose gra jak najbardziej pozytywną postać xD.

użytkownik usunięty
kasieniek

Hmmm moze dlatego ze ma bardzo charakterystyczne rysy twarzy, i nie do zapomnienia wyraz oczu.... Taki szalony xD. Są aktorzy którzy swoim wygladem przypominaja zabójców(Antoni Hopkins-te zimne oczy). Ja bardzo lubie Kevina. Pomimo iz nie gra pozytywnych ról. A może właśnie na tym polega jego istota...

lady_akira

A w "Apollo 13" nie jest taki zły :-)
Oj fajny z niego aktor i tyle :P

Miluska

A w JFK zagrał pedała, taką skromną rolę chciałem przypomnieć...:-)

lady_akira

bo na takich wygląda :D a zresztą, dobrze się sprawdza w takich rolach

Matteuszz

Miałem ten sam problem. Mnie też wszyscy wiecznie widzieli w roli "tego złego" brało to się z chłodnego wyrazu oczów (nawet ksywkę mam od oczu - Rimmel)no i z faktu, że nigdy nie należałem do grzecznych chłopców ;) No czasem jeszcze zdarzały się role komediowe, bo do tego też mam talent :P A co do Bacon'a to faktycznie najlepsze jego role, to te gdzie grał postacie negatywne, choć w tych pozytywnych też się świetnie odnajduje, mam wielkie uznanie dla jego talentu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones