Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

Nie uważacie, że ma jakieś niezwykłe "szczęście" do roli czarnych charakterów? Człowiek widmo, Dzikie żądze, Dzika rzeka, Uśpieni. W "Opętaniu" nawet jeśli nie był zły, to jego bohater był dość przerażający...

pyza1985

To prawda, świetnie gra czarne charaktery, ale nie zawsze.
W Rzece tajemnic, Mąż idealny, Apollo 13, Mój przyjaciel skip, Król kosza, Jego zdaniem, jej zdaniem, w tych filmach nie grał czarnych charakterów.

Anda00

Moim zdaniem w "Apollo 13" też był poniekąd czarnym charakterem.. przecież niby przez niego się wszytsko zawaliło...

pyza1985

Kevin poprostu idealnie się nadaję do takich ról ;) ta twarz, ten wzrok... i myślę, że On też trochę lubuję się w czarnych charakterach :)

pyza1985

Pozwolę sobie nie do końca zgodzić się z Twoją opinią. Owszem, Bacon potrafi przekonująco zagrać psychopatę ("Dzika rzeka" chociażby), ale też postać pozytywną i sympatyczną ("Żywe srebro", "Wstrząsy"), jak i bohatera skomplikowanego i trudnego w ocenie ("Lato białej wody"). Według mnie to jeden z najbardziej wszechstronnych pod tym względem aktorów.

easy_muffin

ano tak, pewnie masz rację, jednakże niestety nie oglądałam wymienionych przez Ciebie filmów ;) ale wierzę Ci, że w tych rolach też się popisał, bo rzeczywiście jest On wszechstronnie uzdolniony :)

pyza1985

W Uśpionych był genialny, za t rolę go kocham.
Świetnie zagrał sadystycznego strażnika wykorzystującego seksualnie chłopców

Anda00

Ja dodam jeszcze "Prawo i Sprawiedliwość" - kolejna zła ale świetna rola. No i może "Zły dotyk"? Chociaż dla mnie był gajowym, a nie wilkiem, to nie jest do końca zła postać..
Pierwszy raz weszłam na to forum, żeby zobaczyć czy on w chociaż jednym filmie nie grał 'tego złego' ;P I zobaczyłam, obejrzałam, oceniłam. Ma wiele świetnych 'normalnych' ról ;) Ja jeszcze od siebie dodam "Linia życia" przyzwoity film, pozytywna postać.
Mnie wcale nie przeszkadza, że ma skłonność do takich ról ważne, że mu to wychodzi.

Astartte

No i zapomniałam o filmie "24 Godziny" (btw 20.11.08 czwartek tvn7 20.05)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones