PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99741}

Zły dotyk

The Woodsman
7,0 8 669
ocen
7,0 10 1 8669
6,6 7
ocen krytyków
Zły dotyk
powrót do forum filmu Zły dotyk

6/10

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły film, bardzo dobra gra Kevina Bacona i niezła muzyka.

ocenił(a) film na 6
Normaden

Potwierdzam. Wspaniała gra głównego bohatera. Film jest umysłem zwyrodnialca. Wspaniale ukazuje emocje rządzące w takim umyśle. Oglądałam kiedyś program o pedofilach i wydaje mi się że wiele rzeczy na prawdę zostało tu zawartych. Może to źle zabrzmi ale brakło mi jednak aby dostał od kolegów z pracy w skórę tzn. wydaje mi się że wzbogaciło by to film i troszkę dokładniej pokazało życie takich osób po wyjściu z kicia/ zakładu.

ocenił(a) film na 10
fadzik

uważam, że film nie pokazuje takiego typowego pedofila zwyrodnialca, bo taki człowiek to typ pedofila, który gwałci(podany przykład pedofila, który tak zgwałcił dziewczynke, że aż ją rozerwał, albo chłopca ze złamaną szczęką, który nie mógł mówić) i go to nie boli, nie chce być normalny bo dla niego to jest normalnośc-film o takim pedofilu to by była dopiero eksplozja emocji u widza! powstał może taki film ? Mimo, że jestem cholernie tolerancyjną osobą to uważam, że pedofil jaki by nie był to nie zasługuje na życie na wolnosci, w normalnym świecie, nawet jak psychiatra uzna, że wszystko z nim ok, nie zasługuje na to, aby żyć w świecie, gdzie są dzieci. Mimo wszystko gra aktorska Bacona tak na mnie zadziałała, że od samego początku współczułam mu tego, co dzieje się w jego mózgu, było mi go żal i to bardzo i "modliłam się", żeby jednak nie dostał od kolegów, ale racja to by wzbogaciło film. Może ktoś uzna to za przesade, ale ten film jest dla mnie arcydziełem, nie ma lepszego jeśli chodzi o wzbudzanie tak silnych uczuc w człowieku.

ocenił(a) film na 6
bleach

Wiesz co pułapka 2005 jest bardzo ciekawa polecam !. Oba filmy wywołują silne emocje ;). Inne : Ocalenie ( mnie się nie bardzo podobała ale zdania podzielone), i Zły Dotyk 2004 z Josephem Gordonem- Levitt. A co do tolerancji bleach, jak już wspomniałam oglądałam programy o zakładach strikte dla dewiantów, i niestety "resocjalizacja" pedofili jest w prawie 100% mitem. Sami mówią podczas terapii grupowej: " wiem że robiłem źle, bardzo żałuję gdy wyjdę za trzy msc na wolność będę starał się powstrzymać, ale prawda jest taka że gdy spotkam starych znajomych zapewne znowu to zrobię i tu wrócę po raz kolejny" Czego to dowodzi? Jak dla mnie poczucia bezkarności, i świadomości że i tak się nie zmieni. Być może jestem okrutna, ale marzę o leku który całkowicie zablokuje ich popęd. Aby po takiej "magicznej tabletce" na myśl sex wzbierało im się na wymioty lub raził ich prąd. Nie wierzę w "rekowalescencję" pedofilów.

ocenił(a) film na 10
fadzik

Pomysł a la Mechaniczna Pomarańcza...

ocenił(a) film na 6
Kempy235

hahaha no :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones