PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8861}
6,4 1 400
ocen
6,4 10 1 1400
Prawo i sprawiedliwość
powrót do forum filmu Prawo i sprawiedliwość

spoko

ocenił(a) film na 8

Film jest bardzo ciekawy i potrafi zainteresować. Gra aktorow jest swietna. Warto obejrzec.

użytkownik usunięty
sivy

Rzeczywiście warto, szkoda tylko, że tak trudno znaleźć ten film. Miło było obejrzeć początkową drogę dwóch świetnych aktorów :)

wiesz gdzie mozna znalezć ten film?

użytkownik usunięty
blondsilikon

Teraz to już nie wiem. Jeszcze rok temu był dostępny na YT po angielsku, bez polskiego tłumaczenia. Zawsze to lepsze niż nic. Film był umieszczony w całości, 10 części. Niestety, teraz przeglądałam i już go usunęli. O tym, czy można go gdzie indziej jeszcze zobaczyć niestety nic mi nie wiadomo :/

ocenił(a) film na 8

To ten film, który był u nas wyświetlany pod tytułem "Mroczny cień sprawiedliwości", jeśli jeszcze go szukasz, to go mam.

ocenił(a) film na 8
blondsilikon

film można obejrzeć na tej stronie http://www.alluc.org/movies/watch-criminal-law-1988-online/356285.html

lilith_2

film jest bardzo dobry,szkoda,że większość wpisów(nie w tym wątku) odnosi się bardziej do podobieństwa z nazwą partii politycznej...żenada.Gary Oldman i Kevin Bacon to dwaj świetni aktorzy i choćby dla nich warto odwrócić uwagę od tytułu a skupić ją na nich właśnie.Polecam też "Morderstwo pierwszego stopnia",tez z Oldmanem i Baconem,który jest tam genialny,na prawdę polecam.

ocenił(a) film na 8
czubaka2090

Mam ten film pod tytułem "Mroczny cień sprawiedliwości", jeśli go jeszcze szukasz. Pozdrawiam.

IrenaSz

oglądałam go już dwa razy, ale mimo wszystko dziękuję i również pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones