PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7352}

Linia życia

Flatliners
7,0 24 557
ocen
7,0 10 1 24557
6,8 6
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

nie fajne

ocenił(a) film na 3

Nie fajne. Ani trochę. Pomysł na fabułe moze i ciekawy,ale praktycznie w 100 % zmarnowany. Film
szybko okazuje się marnym horrorem klasy B, motyw z grzechami przesladującymi głównych
bohaterów (swoją drogą irytujących kretynów) za to że przeżyli śmierć kliniczną jest nie tylko
nieuzasadniony, nielogiczny, ale po prostu kiczowaty.

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

Debil z Ciebie jakich mało... to nie jest i nie miał być horror. Wracaj do oglądania "Babe swinki z klasą" to Twój poziom

ocenił(a) film na 3
smoke_city

Kolejny dzieciak który załapał stereotyp świnki z klasą i uważa że jest to tylko głupiutki film familijny... A co do Linii Życia, tak, jak najbardziej jest to horror. Nie wiem skąd bierzesz takie info ale życia nie oszukasz, film ten idealnie wpasowuje się w nurt kiczowatych ale niestety nie kampowych horrorow z przelomu lat 80/90. Sceny które mają straszyć są niezamierzenie śmieszne, wszystko jest tu przewidywalne i schematyczne do bólu, a do tego baardzo naciągane.
No ale masz rację, ja wróce do oglądania filmów na swoim poziomie a ty dalej baw się w tym brodziku dla niepełnosprawnych umysłowo, bo przykład z życia wzięty- film ten oglądałem ze znajomymi i ich 14 letnim synem z zespołem downa- żebyś widział jaką miał radochę w trakcie oglądania!

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

Faktycznie szydzenie z osoby upośledzonej to poziom szamba do którego się nie zniżę.
"Linia życia" to bardziej thriller-dramat-s/f niż "horror", ale jak już upierasz się przy "horrorze" to weź pod uwagę kiedy był kręcony. Z perspektywy czasu patrząc na filmy, które w latach 80-tych "przerażały" tj. "koszmar z ulicy wiązłów", "halloween" to teraz mogą się wydawać nieco kiczowate. Z ciekawości podaj mi tytuły "nieprzewidywalnych" horrorów, które nie są "kiczowate" i "naciagane" chętnie sobie obejrzę.

ocenił(a) film na 3
smoke_city

gra wstępna, angst, kuracja, nie ogladaj sie teraz, teksanska masakra pila mechaniczna (oryginalna a nie jakies gowniane remake'i), psychoza, szczeki

ocenił(a) film na 3
M0RiARTY

Z pierwszym postem się w pełni zgadzam. Mam dokładnie takie same odczucia co do tego filmu. Jednak co do przykładów kiczowatych i nie naciąganych filmów, to szczęki jest typowym przykładem kiczu i naciągania fabuły..zwłaszcza, że jeszcze to kontynuowali...

ocenił(a) film na 3
Sensei85

Następne części faktycznie były naciągane, ale jedynka jak dla mnie to arcydzieło. Ja w niej nic kiczowatego nie znalazłem, a ci którzy tak- to i tak muszą przyznać że nie jest to kicz pokroju np 13 duchów czy laleczki chucky.

ocenił(a) film na 3
M0RiARTY

13 duchów kiczem? Sorry, ale nie dogadamy się..

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

Części z Twoich propozycji nie oglądałem. Hitchcocka bardzo lubię i co do "Psychozy" pełna zgoda, ale "Szczęki"? :D mnie zawsze śmieszył a nie straszył, według mnie jeden z najgłupszych i najgorszych filmów Spielberga.

Mam jedną propozycję z czasów VHS-ów "Witchboard " ten film był naprawdę straszny nie wiem jak teraz - tutaj stronka o filmie http://www.horrormania.pl/filmy/716/

ocenił(a) film na 1
M0RiARTY

nudny bezsensowny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones