PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7352}

Linia życia

Flatliners
7,0 24 557
ocen
7,0 10 1 24557
6,8 6
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

Motyw życia po śmierci - ciekawy i za to 2/10, a nie 1/10. Ogólnie obejrzałam go, bo miał dobrą ocenę na filmwebie... Wynudziłam się i końcówkę przewinęłam. I ten happy end... jak można było zrobić taką kaszankę. Ehhh... Biedny Kevin Bacon. Po tylu filmach z nim, które oceniałam na 7, 8 lub 9 nagle taka przykra niespodzianka... No trudno.

ocenił(a) film na 9
injustice

Cóż nie zgodzę się z tobą, ale to tylko nasze subiektywne odczucia o które nie warto się kłucić. Zauważyłabym jednak, że biorąc pod uwage genialny montaż dziwięku który miał nominacje do oscara, powinna być ocenka o jeden wyżej : )

ocenił(a) film na 9
RudaWiedzma

Film jest świetny, a ocena poniżej 8/10 byłaby krzywdząca.

ocenił(a) film na 9
anonimowy

Powiedzmy że też tak myślę, lecz rozumiem że ludzie mogą mieć inny gust, więc z oceną nie będę się kłócić, bądź co bądź jest to zawsze subiektywna ocena.

ocenił(a) film na 9
RudaWiedzma

Według mnie ocena i gust to dwie zupełnie różne sprawy.

ocenił(a) film na 9
injustice

może fabuła nie poraża, ale jakie świetne wykonanie całości! Gra świateł i scenografia bardzo mi się podobały.

ocenił(a) film na 8
aganika

To film sprzed 20 lat
To jest bardzo dobry film.Dałem 8/10

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Każdy ma prawo do swojej oceny, ja dziś ten film obejrzę enty raz...może dlatego, że metafizyka zawarta w fabule bardzo odpowiada moim gustom..:)

ocenił(a) film na 8
injustice

Wchodzę na twój profil, patrzę i Wanted - Ścigani 10/10, ahahaha.
Po prostu nie znasz się na filmach, dorośnij.

ocenił(a) film na 7
injustice

W sumie niezły ale ten happy end to dla mnie raczej na minus był. I jeszcze podobno mózg kolesia był niedotleniony przez jakieś 12 min. więc wtf?

ocenił(a) film na 8
drozdov666

To jedyne co mam filmowi do zarzucenia. I dlatego nie 9/10 tylko 8/10. :P

ocenił(a) film na 6
injustice

Po prostu film jest przeciętny i tyle. Może i trzyma trochę w napięciu, ale nic więcej niż 6/10 nie mogę mu dać.
Aha, jeszcze jedno, doprawdy żałośni jesteście Ci, co od razu osoby, które się nie zgadzają z Waszą (bo oczywiście to oczywiste, że to WY macie racje, a nie tamci czy tamten) oceną zniżacie do poziomu dzieciaka nie znającego się na filmach albo idioty. Takim postępowaniem z całą pewnością nie robicie z siebie krytyków filmowych, raczej kretynów jak już. Mógłbym powiedzieć, żebyście się choć trochę zastanowili nad swoim postępowaniem, ale to bez sensu, tak jesteście zadufani w sobie, że nie przyjmujecie do swoich umysłów nic, co Wam się nie podoba i co nie jest zbieżne z Waszymi odczuciami. (o ile je macie, bo może być też tak, ze nawet nie macie swojej własnej opnii, tylko powielacie to, co głoszą inni, wtedy jest jeszcze gorzej).
Jako, że od niedawna mamy nowy rok, życzyłbym Wam obiektywności i taktu, ale jako, że nie macie tych cech rozwiniętych nawet na minimalnym poziomie, zwracam się do reszty forum z życzeniami, by nie zwracali szczególnej uwagi na wypowiedzi takich Wszystko Wiedzących Wielebnych Krytyków (tak jak ja tego nie zrobiłem). Szkoda zdrowia i czasu. Pozdrawiam

injustice

Trudno się z Panią nie zgodzić. To jakieś horrendalne nieporozumienie. Sprawia wrażenie niskobudżetowej produkcji amatorskiej. W tym filmie nawet ujęcia są złe. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 2
szambelan

A dzięki, dzięki :) Niewiele osób w tym wątku się ze mną zgodziło.

injustice

Pozostaje zatem powinszować im upodobań. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 2
szambelan

Pozdrawiam również :)

injustice

gimbus jestes i zadne wymadrzanie sie tego nie zmieni. 2/10 ?! chyba kpisz. idz ogladac 'szybkich i wscieklych nr 34'. dasz im 10/10.

ocenił(a) film na 2
kotbury

Wypowiedz na poziomie. Zadnych argumentow, czyste obrazanie rozmowcy. Winszuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones