PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 316
ocen
6,0 10 1 48316
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

rezonans

ocenił(a) film na 4

Najnowsza metoda diagnozowania opętania? Rezonans magnetyczny! Egzorcyści przecierają oczy ze zdumienia

ocenił(a) film na 7
olivia1994

Dobre!
Co chcesz postęp idzie.
Następnym razem egzorcyzmy będzie odprawiać rabin - lesbijka.

Jednak mi się ten film podobał.

ocenił(a) film na 4
Nikodem123

Dwie lesbijki i będzie udany film.

ocenił(a) film na 3
olivia1994

Mało tego - duchy się ruszają w obrazach 2D. Teraz jak trza do egzorcysty to najpierw ze skierowaniem na rezonans i czekać w kolejce, oj czekać.

ocenił(a) film na 4
wendy_time

Nie trzeba. Jak kolega mi metalową rurą od kibla przywalił w głowę kiedy szambo remontowaliśmy to od razu mnie zabrali i nie byłem opętany.
Ale metoda dobra, kto wie! Może wyjdzie, nie wiadomo mi czy ktokolwiek prawdziwych opętanych próbował w ten sposób leczyć.

ocenił(a) film na 4
olivia1994

Większość filmu ukazuje mdłe rozterki na linii ex-mąż, ex-żona i dzieci... a cały wątek z tajemniczą skrzynką jest niejako w tle. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
olivia1994

Watykan ich nienawidzi! Sprawdź jak szybko i bez pomocy profesjonalnych egzorcystów pozbyć się nadmiaru opętania :p

olivia1994

Najpierw trzeba wierzyć w opętania i egzorcystów:) ja przecieram oczy ze zdumienia, że ludzie wciąż wierzą w egzorcyzmy i duchy choć psychiatria już dawno jest na wysokim poziomie i może zdiagnozować wiele zaburzeń psychicznych, które mają takie właśnie objawy. To tylko chemia mózgu:)

bell_102

Ja niedawno czytałam wywiad z prawdziwym (do tego polskim) egzorcystą i on opowiadał, jak to wygląda. Najpierw wyraźnie podkreślił, że przy zgłoszonych podejrzeniach opetania, ponad 90 procent, okazują sie chorobami umysłowymi, jedynie zaledwie kilka przypadków są faktycznym opetaniem. A potem przestawił, jak to wygląda w rzeczywistości - nie tak spektakularnie, jak w filmach (czyli ofiary nie mają nagle super mocy, jak to pokazywane jest w horrorach), ale potrafią byc bardzo niebezpieczne dla otoczenia i przede wszystkim dla siebie samych. Także, tu nie masz racji- opetania istnieją, ale nie tak, jak widziałaś w filmach.

ocenił(a) film na 5
olivia1994

Rozebrali ją do koszuli bo nie można mieć żadnych metalowych przedmiotów w czasie tego badania ale pierścionek z metalu jej zastawili na palcu :p

ocenił(a) film na 4
olivia1994

film oceniam w kategorii horroru gdzie opętania i demony są elementem fantasy. nie wiem jakim trzeba być debilem żeby w XXI wieku wierzyć w bóstwa, duszki i czary w prawdziwym życiu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones