PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381328}
7,1 43 952
oceny
7,1 10 1 43952
7,3 21
ocen krytyków
Frost Nixon
powrót do forum filmu Frost/Nixon

Film zapowiadał się naprawdę ciekawie, interesująca historia, naprawdę wyśmienicie grający aktorzy, którzy w swoich rolach wypadają niezwykle wiarygodnie. Ale... spodziewałam się zażartego, wciągającego boju słownego dziennikarza z byłym prezydentem a wyszło to jakoś tak niemrawo. Ot, posiedzieli, pogadali, Nixon przyznał się do błędów. Koniec. Jakiś szczególnych emocji i wypieków na twarzy to we mnie nie wywołało niestety.

ocenił(a) film na 7
Mictla

Zgadzam się, mi też czegoś zabrakło. Myślałam, że Frost poprostu rozłoży Nixona, a tu co? Najlepszym atutem filmu jest gra Michaela Sheena, pozatym nic więcej nie widzę.

ocenił(a) film na 6
JonSnow

Dokładnie. Początek zapowiadał się bardzo ciekawie, pierwsza i druga rozmowa została nieźle rozegrana psychologicznie, a dalej? Niestety gorzej. W czwartej rozmowie zabrakło mi głębszego studium psychologicznego. Szkoda, bo koniec mógł być piorunujący.

użytkownik usunięty
Mictla

no ja miałem okazje widziec te wywiady i musze przyznać ze film bardzo dobrze oddaje ich atmosfere. Tego typu film y musza byc wiarygodne gdyby działo sie tam wiecej to juz byłby sygnał ze to hollywood. Tymczasem ogladajac film ma sie wrazenie autentycznego podgladania całej sytuacji. 8/10

ocenił(a) film na 8

Ja właśnie spodziewałam się takiej "akcji", przewrotnych dialogów i nieskrywanego napięcia, choć przyznam, że wtedy film nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia. Cieszę się, że bije od niego autentyczność. Podoba mi się ten pozornie wszechobecny spokój w czasie wywiadów, podczas gdy w rzeczywistości napięcie i emocje są niemal namacalne. 8/10

ocenił(a) film na 7
Mictla

Mi również czegoś zabrakło. Dobre role Langelli i Sheena. Do tej pory sie zastanawiam, która rola lepsza, ale czegos zabrakło, jakiejś dynamiki, pełni wyrazu - kropki nad i... Moja ocena : 7:10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones