PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381328}
7,1 43 952
oceny
7,1 10 1 43952
7,3 21
ocen krytyków
Frost Nixon
powrót do forum filmu Frost/Nixon

8/10

ocenił(a) film na 8

Świetny montaż, bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, sporo napięcia, genialna kreacja Franka Langella. Przez cały film próbowałem przekonać się do Michaela Sheena, a raczej postaci jaką odgrywał, nic jednak z tego nie wyszło. Dla mnie ten film powinien nazywać się 'Clown/Nixon'. Aż dziw, że facet nie zagrał Jokera w którejś z części 'Batmana'. O Baconie nie ma nawet co wspominać, bo był beznadziejny. Z pozostałych Macfadyen i Jones wypadli dobrze, reszta słabo.
Myślę, że warto obejrzeć. Wcześniej proponowałbym jednak zapoznać się z filmem "Wszyscy ludzie prezydenta", ewentualnie poczytać nieco o aferze Watergate, aby "Frost/Nixon" był w pełni zrozumiały.
8/10

użytkownik usunięty
navi69ator

Oj nie. Najpierw polecałbym poczytać a potem obejrzeć wszystkich ludzi prezydenta i Nixon/Frost, bo to filmy wymagające myślenia i znajomości tego kawałka historii USA. Co do oceny to jak najbardziej się zgadzam. 8/10 :)

ocenił(a) film na 8

Polecam od razu w trójpaku: "Nixon"+"Wszyscy Ludzie"+"Frost-Nixon" :D

ocenił(a) film na 7

Ten film nie wymagał aż takiej znajomości całej afery..."Wszyscy Ludzie prezydenta" już tak, ponieważ można było się pogubić. Frost/ Nixon jest filmem pokazującym zetknięcie się dwóch ludzi, z których każda chciała coś zyskać na tym wywiadzie. Prawdziwy pojedynek na śmierć i życie. Dlatego cała afera nie jest tu najważniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones