PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5661}
7,3 27 580
ocen
7,3 10 1 27580
6,5 10
ocen krytyków
Footloose
powrót do forum filmu Footloose

10\10

ocenił(a) film na 10

To jeden z filmów które nigdy sie nie nudza i zawsze beda kultowe:*****kocham ten film a przede wszystkim Kevina Bacona!!!!Pozdrowka dla wszystkich jego fanow:))))))))))))

ocenił(a) film na 10
bulinka68

Popieram, popieram!!! 10/10!!! To klasyka tego gatunku:)

Zimna_Sooczka

Ja też dołączam do was :) filmowy evergreen i pozycja obowiązkowa wśród filmów z lat 80. ... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Lucynica

lata 80 *.* niezmiennie co pewien czas wracam do tego filmu i niezmiennie podoba mi się muzyka w filmie, jak i zdecydowanie tych lat

ocenił(a) film na 8
bulinka68

100% racji! Bacon pokazał w tym filmie co naprawdę potrafi. Klimat lat 80tych, muzyka, moda, etc. Dobry temat, nieprzeciętny film - polecam!

ocenił(a) film na 8
bulinka68

film naprawde 10/10 ! mimo że to nie moje lata ale go uwielbiam :** sądze że remake nie uda sie lepszy od orginału !

aga09_06

no i przede wszystkim tytułowa piosenka Kennego Loginsa. Nogi aż same rwą się do tańca :D

ocenił(a) film na 10
Legar

swietny film, wspaniale lata 80te, boski klimat
wspolczesne produkcje to niestety dno i wodorosty

ocenił(a) film na 10
bulinka68

Tez dałem 10
Klasyka filmowa i tyle.
Co tu duzo gadac jak wszystko zostało powiedziane.
Pozdrawiam wszystkich miłosników filmu

użytkownik usunięty
giovanni50

Moim skromnym zdaniem "Footloose" jest pozycją lepszą niż "Dirty dancing", choć to właśnie ten drugi obraz zebrał więcej nagród i zyskał miano kultowego. W sumie nic nie mam do "Wirującego seksu" (jak to ładnie nasz rodzimy dystrybutor przetłumaczył), ale dla mnie to właśnie film z Kevinem Baconem jest kultowy. Uwielbiam ten obraz, jego muzykę, odtwórców głównych ról (może poza Lori Singer, bo nie przepadam za "wieszakami na ubranie") i choreografię scen tanecznych. A w dodatku końcowa scena...po prostu cud, miód i ambrozja. Nigdy nie widziałem czegoś lepszego w żadnym innym filmie muzyczno-tanecznym. Muzyka wgniata człowieka w fotel i chyba nikogo nie pozostawia obojętnym. Dla mnie absolutny numer 1, jeżeli chodzi o filmy z tego gatunku i pozycja obowiązkowa.
Pozdrowiska

ocenił(a) film na 8
bulinka68

Heh, no i co mogę dodać.. Nie wiem za co bardziej lubię Bacon'a ? Za Footloose czy za Tremors. W jednym i drugim był rewelacyjny ;)

ocenił(a) film na 8
hell303

nogi same rwą się do tańca? tak jak na początkowych napisach ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones