PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801858}

Była sobie dziewczyna

Story of a Girl
5,5 128
ocen
5,5 10 1 128
Była sobie dziewczyna
powrót do forum filmu Była sobie dziewczyna

Ciekawy dramat

ocenił(a) film na 9

Deanna Lambert była zwykłą trzynastolatką dopóki nie wyciekł erotyczny film z udziałem jej oraz jej chłopaka Tommyego. Idąc szkolnym korytarzem wciąż nie może się wyzbyć cudzych spojrzeń. Jak to często bywa w przypadku podwójnych standardów chłopak zyskał poważanie, a dziewczyna hejt. Ray, który jest jej ojcem był wściekły twierdząc nawet, że nie może na nią patrzeć. Zaś Debbie, jego żona broni ich dziecka. Oboje są zawiedzeni partnerem ich córki, który codziennie bywał w ich domu. Brat ofiary Darren zemścił się na nim bijąc dotkliwie ku uciesze tłumu. Niektórzy uważają rodzinę Lambertów za margines.

Deanna posuwała wszystko z mediów społecznościowych jak Facebook. Mimo, że czas upłynął ludzie wciąż nie dają jej spokoju. Była przyjaciółka Kelly traktuje szesnastolatkę jak śmieć, a starsi chłopcy nie szczędzą sobie zboczonych komentarzy orz szykan. Czekają ją jeszcze dwa lata nauki w tym miejscu. Mieszka w dość zaniedbanej okolicy, kiedy wraca do domu rodzice zachowują normalnie względem przeszłości. Ray nie pracuje już w korporacji tylko jest zwykłym mechanikiem samochodowym. Deanna ma zamiar starać się pracę, gdy idzie złożyć CV mężczyzna rozpoznaję ją z sekstaśmy.

Różne widziałam filmy na temat przeszłości nie dającej spokoju głównemu bohaterowi, najbardziej podobna wydaję się tu produkcja ''Bolesna przeszłość''. Jednak tutaj Deanne sama sobie zawiniła po pierwsze słuchając się głupich rad pokroju ''Lepiej stracić dziewictwo przed liceum'' oraz nagrywając stosunek. Niemniej ludzie w małym miasteczku są bezlitośni i nawet mimo upływu lat nie odpuszczają w swojej podłości. Rodzina Lambertów nie jest idealna, gdyż Darren zaliczył wpadkę ze Stacy, która urodziła dziecko z którym pomieszkuje w ich piwnicy. Ray wciąż czuje odrazę do córki przy okazji myśląc, że chce ona z każdym się puścić.

Poruszane będą problemy nie tylko Deanne, ale również jej otoczenia jakim właśnie jest rodzina i skromna liczba przyjaciół. Dziewczyna skonfrontuje się z dwoma osobami, które bardzo ją skrzywdziły oraz ze swoją przeszłością. Jej zachowanie w trakcie trwania fabuły było często dla mnie niezrozumiałe. Zachowywała się jak ktoś z niekontrolowanym popędem, który pojawiał się i znikał jak w wykresie sinusoidy. Warto podkreślić dobrą muzykę jaka towarzyszyła podczas oglądania oraz ciekawe kreacje postaci jak np Michael świetnie zagrany przez Kevina Bacona. Mogę polecić ten film każdemu kto lubi wątki wyobcowania i walki z przeszłością. Moja ocena to 9/10.

Lady_Vlaew

tylko trzeba zwrócić uwagę że to Deanne sama wysłała sex filmik do koleżanek z klasy bo chciała się pochwalić a potem dziwne że każdy traktował ją jak szmatę na co w pełni zasłużyła bo żadna dziewczyna nie puszcza się z byle kim bo tak trzeba i tego nie nagrywa a seks trzeba dawać temu z kim chcemy spędzić resztę życia

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Fakt faktem cierpi z własnej głupoty, dała się zmanipulować. O tym, że ona wrzuciła nie chciałam pisać żeby nie jęczano, że ''spoiler''.

Lady_Vlaew

no może film będzie nauczką dla dzisiejszych małolat choć teraz 13 stki wyglądają jak 25 latki i chcą szybko być dorosłe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones