PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557334}

Biały słoń

Elephant White
5,3 4 448
ocen
5,3 10 1 4448
Biały słoń
powrót do forum filmu Biały słoń

Film jest naprawdę dobry a nawet bardzo dobry. Niezła akcja, ciekawe sceny walki świetna rola Hounsou tylko ten Kevin Bacon. Jeżeli potrzebowali cwanego angola na obczyźnie to najlepszy byłby Robert Carlyle

ocenił(a) film na 5
szymekaja

Pomysł i scenariusz dobry. Myślę że zawiodła realizacja. Rwane ujęcia z ręki psują klimat. Niektóre skoki narracyjne też wprowadzają chaos. Prachya Pinkaew próbował zrobić coś na amerykański styl i nie do końca mu wyszło.

ocenił(a) film na 4
whoisthemonster

Dokładnie tak. Pomysł ciekawy lecz wykonanie filmu naprawdę kiepskie.

ocenił(a) film na 4
szymekaja

poniewaz film jest raczej sredni, strasznie plastikowy, sztuczny klimat panuje w tym filmie, jakby na sile rezyser chcial nas wkrecic w te cala fabule, ktora zreszta tez jest slaba. Kevin Bacon ratuje film w chociaz troszke.

ocenił(a) film na 8
szymekaja

Zgadzam sie z Toba film byl bardzo dobry!

użytkownik usunięty
krzyzyk1

Ostatni bardzo dobry film sensacyjny a nawet moze nie az tak
ale dobry to Miasto zlodzieji
To co najwyzej sredniak i to slaby.

ocenił(a) film na 8

Heh czleniu co daje ci prawo mowic co jest dla mnie dobre a co nie?? Zastanow sie chwile nad tym az cos napiszesz

użytkownik usunięty
krzyzyk1

Naucz sie czytac ze zrozumieniem a pozniej komentuj.

ocenił(a) film na 5

A ty naucz się interpunkcji, to może cię ktoś zrozumie.

użytkownik usunięty
wisznu

ty przeczytaj sobie cos na temat interpunckji
a pozniej pouczaj dzieciaku...

ocenił(a) film na 3
szymekaja

jedna scena,nawiazuje chyba troszkę do "Amerykanina", a dokładnie gdzie wkłada tłumik? przy biciach dzwonów.
film można było zobaczyć jedynie dla K.Bacona i Azjatek. pozdrawiam

użytkownik usunięty
McClane

Amerykanim przy Bialym sloniu to szczytowe osiagniecie kinomatografi.

ocenił(a) film na 3

dokładnie.

szymekaja

Bo widzisz szymakaja, dla kogoś kto film "Ace Ventura: Psi detektyw" ocenia na 10/10 co jest równoznaczne z arcydziełem i film "Ogniem i mieczem" ocenia na 9/10 co jest równoznaczne z hitem, taki film jak "Biały słoń" będzie uchodził za wielkie dzieło.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

a ja oceniam sersbki film na 1/10 i zyje...

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

BZDURA, bo widzisz cyfrowy_baronie ocena 10/10 może ocnaczać arcydzieło gdy ocenia się scenariusz, grę aktorską itp jak w moim przypadku m.in Pulp Fiction czy Leon Zawodowiec lub subiektywnie filmy któe się bardzo lubi i do których chętnie i często się wraca np. Ace Ventura czy Notting Hill. A osoba która na forum filmowym ukrywa swoje oceny co do filmów lubi oceniać innych a sama boi się być oceniana
Pozdrawiam i proponuję oceniaj filmy a nie innych

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

mój ulubiony argument na tym forum "osoba, która dała 10/10 takiemu a takiemu filmowi, nie może się wypowiadać/nie powinna oceniać takich filmów" itp.
ludzie, ogarnijcie się.

ocenił(a) film na 8
szymekaja

Na pewno nie jest to rewelacja,ale film mozna zobaczy chociazby dla samego tematu o walce z handlem zywym towarem.Uwazam,ze klimat,zdjecia i sama akcja zasluguja na 8/10.Wielu z dyskutantow nie ogladalo tego filmu,bo tylko gdybaja a boja sie ocenic...Ty sie tez do nich zaliczach.

ocenił(a) film na 8
Mieushek

Ja się do nich zaliczam? Bo zgadzam się żę wielu się tylko wymądrza ale tej ostatniej wypowiedzi nie rozumiem

ocenił(a) film na 8
szymekaja

Do tej pory go nie oceniles ani nie widze go w twoim profilu...

ocenił(a) film na 8
Mieushek

już dawno go oceniłem

ocenił(a) film na 8
szymekaja

W Twym profilu w ogladanych nie ma go...

ocenił(a) film na 8
Mieushek

jest napewno ocenione na 8 a jeżeli nie widać to nie wiem dlaczego

ocenił(a) film na 7
szymekaja

Dobry pomysł z lekkim powiewem oryginalności. Jest to dobry film akcji zwłaszcza dla ludzi lubiących sceny z wykorzystaniem karabinów snajperskich. Bardzo ciekawa postać młodej dziewczyny towarzyszącej głównemu bohaterowi wprowadzająca do filmu powiew oryginalności. Film dobry ale bez rewelacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones