filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Przyznawane nagrody:
Główna Nagroda Jury
Nagroda Specjalna Jury
Wyróżnienie Specjalne
Wyróżnienie Specjalne Jury
Nagroda Publiczności
Nagroda Specjalna
Nagroda festiwalowa dla scenarzystów
Nagroda festiwalowa dla scenarzystów sci-fi
Wielkie wyróżnienie Jury
Wyróżnienie Jury
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2024
L'Incidente
2023
Waiting for the Light to Change
2022
Hannah Ha Ha
2021
Taipei Suicide Story
2020
Szmer
2019
Dollhouse: Jak amerykańska popkultura pozbawia kobiety podmiotowości
2018
Rozróba w Rock Steady
2017
Dim the Fluorescents
2016
Co wyrzuci morze
2015
Zmęczony księżyc
2014
Rezeta
2013
The Dirties
2012
Witajcie w Pine Hill
2011
Stranger Things
2010
Snow & Ashes
2009
A Quiet Little Marriage
2008
The New Year Parade
2007
Tijuana Makes Me Happy
2006
We Go Way Back
2005
On the Outs
2004
Homework
2003
Assisted Living
2002
The Holy Land
2001
Daydream Believer
2000
Domowe porządki
1999
Chi Girl
1998
Surrender Dorothy
1997
The Bible and Gun Club
1996
Rodzinna wyprawa
newsy
zobacz wszystkie
Nagrody na Slamdance rozdane
Slamdance nagradza niezależnych filmowców
Slamdance przyznaje nagrody
Festiwal Slamdance ogłosił program projekcji
Wyróżnieni w roku 2024
The Complex Forms
(
1/1
)
L'Incidente
(
1/1
)
Dziedzictwo
(
1/1
)
Komplikasjoner
(
0/1
)
Sam's World
(
0/1
)
Citizen Weiner
(
0/1
)
Flutz
(
0/1
)
Bitcoinbilen
(
0/1
)
This Is a Story Without a Plan
(
0/1
)
Visão do Paraíso
(
0/1
)
Nagradzani aktorzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Larry Fessenden
Robert Pattinson
Gonzalo Cunill
Tender Huang
Anneke Bonnema
Timothy Couchman
Dick Crane
Hans Peter Dahl
Victor Lauwers
Obinna Nwachukwu
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Viviane de Muynck
Grace Ellen Barkey
Joslyn Jensen
Batel Moseri
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Matthew Mebane
Max Carlson
Stefan Avalos
Daniel Mulloy
Jeremy Saulnier
Greg Kohs
Axel Ranisch
Brian Davis
Nisan Dağ
Esra Saydam
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.